KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14719149

nr 1471 9149

Johnny Millar

(1855-1939), Sverige

Signerad, daterad 1917,33x45cm, yttermått inklusive ram: 43x56cm, akvarell

Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.

Utrop:

800 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:52:46

Johnny Millar

Läs mer om Johnny Millar