KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14719149
nr 1471 9149
Johnny Millar
(1855-1939), Sverige
Signerad, daterad 1917,33x45cm, yttermått inklusive ram: 43x56cm, akvarell
Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.
Utrop:
800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:52:46